9+Ocho Suites By Yellowkey
| WiFi Wi-Fi | 24-timers service 24-timers Reception | Indtjekning/Udtjekning Hurtig ind-/ udtjekning |
| Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr ikke tilladt |
Gårtur på 14 minutter fra 9+Ocho Suites By Yellowkey vil føre gæsterne til BlueMall, mens Bellapart-museet ligger 25 minutters gang derfra. Denne indkvartering er også udstyret med et køkken som inkluderer et køleskab, en brødrister og en ovn, så du kan nemt lave dine yndlings retter.
Denne førsteklasses beliggenhed i Downtown Santo Domingo område tilbyder hurtig adgang til Plaza La Lira. Det er 15 -minutters gåtur fra Santo Domingo bymidte. Tilbyder middelhaves måltider, ligger Azafran 300 meter fra denne indkvartering.
Parque La Lira busstation kan nås inden for 5 minutters gang fra denne villa.
- Lokale seværdigheder
- Flag Square of Santo Domingo4703 km
- Los Cacicazgos4742 km
- Mirador Del Sur Joaquin Balaguer Park2889 km
- Salones Parroquiales JM3328 km
- Parroquia Jesus Maestro3363 km
- Auditorio Casa San Pablo3143 km
- Mirador Sur3675 km
- Casa de Retiro3164 km
- Casa de Oracion Dios es Perfecto3477 km
- Templo Biblico Miramar4750 km
- Lufthavne
- La Isabela International lufthavn17 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Sikkerhedspengeskab
- 24-timers Reception
- Hurtig ind-/ udtjekning
- Kæledyr ikke tilladt
Måltider og drinks
- Tørretumbler
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
På værelset
- Klimaanlæg
- Dagligstue
- Omklædningsområde
- Spisebord
- Vaskemaskine
- Gratis toiletartikler
- Tæppebelagt gulv
- Gardiner
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor langt ligger La Isabela International fra 9+Ocho Suites By Yellowkey villa?
Der er 20 km mellem La Isabela International og 9+Ocho Suites By Yellowkey villa. - ❓
Hvor meget koster det at booke 9+Ocho Suites By Yellowkey villa?
Den gennemsnitlige pris i 9+Ocho Suites By Yellowkey villa er 99$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Hvilke betalingsmetoder understøtter 9+Ocho Suites By Yellowkey villa?
9+Ocho Suites By Yellowkey villa accepterer betalingsmetoder som Visum og American Express.